jednoduché řízení midi a dmx zařízení

  • Jednoduché ovladače DMX světel pro Vás ...
  • ... ať Vaše světla ladí s Vaší hudbou.

MIDI ovladače

Midi ovladače slouží k ovládání zařízení pro hudebníky, ať už efektových jednotek, mixpultů, kytarových zesilovačů nebo klávesových nástrojů. Níže uvádím několik nejčastěji vyráběných variant těchto ovladačů. Je samozřejmě možné dle Vašeho přání navrhnout konkrétní zákaznické řešení ovladače který by Vám vyhovoval a nemůžete ho jinde sehnat.

Jednoduchý ovladač

Jednoduchý ovladač s jedním ovládacím prvkem a jednou dvoubarevnou indikační LED, indikuje stav vypnuto červeně zapnuto zeleně, může sloužit k ovládání například jedné efektové jednotky.

Dvojitý ovladač

Dvojitý ovladač slouží k ovládání 2 nezávislých efektů buď v jedné efektové jednotce nebo i ve více jednotkách zaráz, každý z ovládacích prvků má dvoubarevnou LED sloužící k zobrazení stavu.

Kombinovaný X-Air ovladač

Tento ovladač byl navržen k ovládání efektových jednotek pultů série X-AIR, který má v sobě celkem 4 efektové jednotky. Tímto kombinovaným ovladačem je možno ovládat 3 efektové jednotky + nastavení TAP tempa pro jednotku FX2. Je možné jej použít i pro pulty řady X32 a M32, konfiguraci efektů které budou ovládány je možné na přání upravit dle Vašeho konkrétního požadavku.